Konec a nový začátek

29. srpna 2017 v 20:51 |  diary
Srpen se neskutečně rychle blíží ke konci, čímž nám přibližuje nový školní rok blíže k zahájení. Obyčejně bych to nijak zvláště neřešila a pouze bych naříkala, že to všechno uteklo jako voda. Jenže něco je přeci jiného, než od předešlých let. A to, že se ze mě stal středoškolák. Údajně tyhle další čtyři roky jsou nejlepší roky mého života. Teda, alespoň se to říká. Ale brzy započne ta éra, kdy si na to udělám názor sama.
Otázka však zní : Těším se?
Víte, jsem pouhá osoba, která tišše bydlí na vesničce zhruba s tisíce obyvateli, navštěvovala základku kousek vedle ve městě s dvacetinásobkem a teď nastupuje na internát do třetího největšího města v republice. Takže zdali se těším, nebo ne, odpověď by byla hodně nejasná. Protože absolutně nevím, co od toho mám čekat. V hlavě mám různé obrázky, scénáře, co a jak se může stát. Připravovat se takhle je super, ale mám strach, že mám až moc zkreslené představy.
No, asi se budu muset sama překvapit. Koneckonců, za pět dní si ujasním sama.
Takže tenhle blog si zakládám z důvodů, abych si potom za řádku let přečetla jak moc naivní jsem byla. Snad dostatečně do zdravé míry.
Každopádně doufám, že vás můj průvodce životem, před a během střední zaujme, či zaujal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama